Model: MB45-100X210-1
Waga produktu: 50.0000 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 352.00 PLN
Producent: 0

Przedmiotem sprzedaży są drzwi Aluminiowe bez przekładki termicznej (do zastosowań wewnętrznych lub w miejscach gdzie nie jest wymagana izolacja termiczna) w systemie Aluprof MB45 o maksymalnych wymiarach zewnętrznych 100x210cm, w kolorach: białym RAL 9016, brązowym RAL 8019, szary antracyt RAL 7016 i srebrnym RAL 9006.

Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa drzwi w dowolnym kolorze, także drewnopodobnym. Wykonujemy także wszystkie rodzaje okien i drzwi aluminiowych także do domów pasywnych. O szczegóły prosimy pytać telefonicznie lub mailowo.

Uwaga:

Maksymalny wymiar oznacza że mogą Państwo za tą samą cenę kupić drzwi np 97x205 itp. Wystarczy kliknąć "Kup Teraz" i w "wiadomości do sprzedającego" wpisać właściwy wymiar, oraz czy mają być lewe czy prawe. Należy także zaznaczyć czy mamy zrobić drzwi z poprzeczką czy bez oraz ewentualnie na jakiej wysokości. W przypadku braku informacji domyślnie wykonujemy drzwi bez poprzeczki.

Drzwi posiadają w standardowym wyposażeniu Klamkę, zamek i wkładkę, oraz zawiasy i próg.

Szyba: Pilkington 4mm float.

Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa drzwi w dowolnych wymiarach. Szczegółowy cennik okien i drzwi w tym oraz innych systemach znajduje się poniżej.

Jeżeli chciałbyś kupić drzwi w innych wymiarach lub innym systemie - napisz lub zadzwoń do nas a wycenimy je lub wystawimy na aukcji.

Realizujemy zamówienia z całej Polski.

Czas wykonania to ok 2-3 tygodnie, jedna w niektórych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa stolarkę nawet w 24h. Pilne terminy prosimy uzgodnić telefonicznie.

Koszt transportu dowolnej ilości w dowolne miejsce w Polsce to 350  brutto.

drzwi aluminiowe

ralownik

Drzwi Aluminiowe

 • System: 

  MB45

 • Szerokość: 

  1000mm

 • Wysokość: 

  2100mm

 • Rodzaj: 

  Jednoskrzydłowe

 • Szyba: 

  4 float

 • Okucie: 

  Klamka, zamek, wkładka

 • Próg: 

  Tak

Polecamy