Wczytuję dane...
Model: IL-AT140-MOWO-PRIMER
Kod producenta: IL-AT140-MOWO-PRIMER
Waga produktu: 1.0000 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4014431600421
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Dedykowany do montażu Systemu Mowo 

1-składnikowy primer grunt AT140 illbruck przeznaczony do stosowania na wilgotnym, chłonnym podłożu w celu zwiększenia przyczepności silikonowych, poliuretanowych oraz hybrydowych klejów i uszczelniaczy.

Aplikacja: 

Illbruck AT140 Primer przeznaczony jest do polepszenia przyczepności między chłonnymi powierzchniami a masami uszczelniającymi fugi. Ze względu na różnorodność materiałów budowlanych z którymi stykają się produkty illbruck, jak i różnorodne  powierzchnie budowlane występujące na budowie,  powstaje konieczność stosowania środków, które wzajemnie są dopasowane - nie reagują negatywnie na siebie. 1-składnikowy środek gruntujący dla hybrydowych mas klejących i uszczelniających marki illbruck. 

Przetwarzanie:

Zamieszczone przez nas informacje zamieszczają tylko ogólne wskazówki. Z obszerniejszymi wskazówkami należy zapoznać się z kart technicznych danej masy uszczelniającej.
W przypadku indywidualnej sytuacji na budowie należy przeprowadzić indywidualne próby przyczepności,
W przypadku każdego materiału obowiązuje ta sama zasada - powierzchnie materiału muszą być suche, wolne od zanieczyszczeń, kurzu i tłuszczu. Do usuniecia tłuszczy, oleji itd. polecamy Czyścik illbruck AT115 lub AT200.
Wszystkie materiały które posiadają łatwo wędrujące elementy np. zmiękczacze w PCV. bitum lub organiczne elastomery nie są w stanie stworzyć stabilnego połączenia.
Wszystkie nasze środki gruntujące kwalifikują się jako słabo klejące. Należy go nakładać cienką warstwą. Podany okres schnięcia dotyczy normalnych temperatur pracy.

Zużycie Primer: Ze względu na zróżnicowaną szerokość i głębokość fugi, jak i na różną chłonność powierzchni materiałów budowlanych, dokładne podanie zużycia Primer nie jest możliwe. Jako potoczną regułę przyjmuje się: dla 10 litrów masy uszczelniającej zapotrzebowanie wynosi 0,5 litra Primer.

Zużycie ok 0,5l na 1 okno - po obwodzie.

Informacje dodatkowe:

  • puszka 500 ml
  • opakowanie 12 sztuk
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...