Wczytuję dane...
Model: COSMOFEN5
Kod producenta: COSMOFEN5
Waga produktu: 1.0000 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Weiss Chemie

Środek polerujący i wygładzający stosowany przy produkcji okien z PVC. Silnie rozpuszcza twarde płyty PVC. Do wygładzania zadrapań, rys, śladów po szlifowaniu na nieprzezroczystych twardych płytach PVC, polistyrenowych PS.Pojemność 1 litr.

COSMOFEN 5  Stosowany jest do wygładzania i polerowania profili okiennych oraz twardego PCV. Nadaje się do stosowania w przemyśle meblowym do wygładzania rys i śladów po polerowaniu. Środek MOCNO rozpuszczający.

Sposób użycia:Powierzchnie przeznaczone do wygładzenia należy najpierw oczyścić z kurzu lub innych zanieczyszczeń stosując COSMOFEN 20 (nie rozpuszczający) Głębsze zadrapania powinny być wygładzone szlifierką (ziarnistość 400) a następnie ponownie oczyszczony za pomocą COSMOFEN 20. Dopiero po takim przygotowaniu powierzni możemy przy użyciu nie barwiących i nie pozostawiających smug chusteczek celulozowych, nasączonych COSMOFEN 5 wygładzać powierzchnie wykonując ruchy w jednym kierunku. Ze względu na higroskopijność (łatwość wiązania wody) płyt PCV rozpuszczające środki czyszczące należy stosować w zasadzie tylko w suchych warunkach klimatycznych.

Pojemność

  • Pojemność: 

    1000ml

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...