Wczytuję dane...
Model: UNIPUR-DUO-AB-900G
Kod producenta: UNIPUR-DUO-AB-900G
Waga produktu: 1.0000 kg
Realizacja zamówienia: 72 godzin
Producent: Konkret

Doskonały przy produkcji okien i drzwi aluminiowych do łączenia profili w narożnikach. Doskonale sprawdził się też przy produkcji moskitier, gdzie nakłada się go do narożników a następnie łączy aluminiowe profile za pomocą wsuwanej złączki narożnej z plastiku. Miejsce połączeń jest często mocniejsze niż sam sklejany materiał.

Do klejenia aluminium, metalu, większości tworzyw, blachy, drewna - praktycznie większość materiałów budowlanych.

Kleje poliuretanowe stanowią ważną grupę spoiw zarówno w budownictwie jak i pracach montażowych czy naprawczych, w rzemiośle, do produkcji okien, drzwi i schodów, przy urządzeniach mechanicznych, wagonach, przyczepach, łodziach, kontenerach, produkcji wszelkiej galanterii, mebli, pędzli i szczotek, filtrów, konstrukcji drewnianych i wielu innych.

Pojemność 900 ml

Klej dwuskładnikowy poliuretanowy przeznaczony do klejenia: wszelkiego rodzaju materiałów izolacyjnych, płyt kartonowo-gipsowych, płyt GFK z blachą, betonem (po uprzednio zagruntowanym) i innymi materiałami

Dwuskładnikowy klej PU, dzięki postaci pasty dobrze wypełnia większe spoiny. Całkowicie wodoodporny. Bardzo dobrze przylega do wielu materiałów: metali, tworzyw, szkła, gumy, kamienia, drewna itp. Stosowany do szybkich napraw awaryjnych a także w klejeniu małych elementów w produkcji i uzupełniania ubytków w twardej gumie.

Klej do aluminium

Klej do metalu

Klej do drewna

Klej do tworzywa

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...