Wczytuję dane...
Model: MB45-150X220-2
Kod producenta: MB45-150X220-2
Waga produktu: 50.0000 kg
Realizacja zamówienia: 8 tygodni
Producent: Aluprof

Przedmiotem sprzedaży są drzwi Aluminiowe bez przekładki termicznej (do zastosowań wewnętrznych lub w miejscach gdzie nie jest wymagana izolacja termiczna) w systemie Aluprof MB45 o maksymalnych wymiarach zewnętrznych 150x220cm, w kolorach: białym RAL 9016, brązowym RAL 8019 i srebrnym RAL 9006 (+2% do ceny).

 

Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa drzwi w dowolnym kolorze, także drewnopodobnym. Wykonujemy także wszystkie rodzaje okien i drzwi aluminiowych także do domów pasywnych. O szczegóły prosimy pytać telefonicznie lub mailowo.

 

Uwaga:

Maksymalny wymiar oznacza że mogą Państwo za tą samą cenę kupić drzwi np 147x215 itp. Wystarczy kliknąć "Kup Teraz" i w "wiadomości do sprzedającego" wpisać właściwy wymiar, oraz czy jaki pierwsze mają się otwierać lewe czy prawe, w jakim podziale. Należy także zaznaczyć czy mamy zrobić drzwi z poprzeczką czy bez oraz ewentualnie na jakiej wysokości. W przypadku braku informacji domyślnie wykonujemy drzwi bez poprzeczki.

 

Drzwi posiadają w standardowym wyposażeniu Klamkę, zamek i wkładkę, oraz 2 zawiasy i próg. Skrzydło bierne posiada dwa rygle. Szklenie standardowe: 4mm float.

 

Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa drzwi w dowolnych wymiarach. Szczegółowy cennik okien i drzwi w tym oraz innych systemach znajduje się poniżej.

 

Jeżeli chciałbyś kupić drzwi w innych wymiarach lub innym systemie - napisz lub zadzwoń do nas a wycenimy je lub wystawimy na aukcji.

 

Realizujemy zamówienia z całej Polski.

 

Czas wykonania to ok 2-3 tygodnie, jedna w niektórych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa stolarkę nawet w 24h. Pilne terminy prosimy uzgodnić telefonicznie.

 

Koszt transportu dowolnej ilości w dowolne miejsce w Polsce to 350 brutto. Zadzwoń i zapytaj o formy płatności.

 

Masz pytanie? Zadzwoń:

505 460 351

Cały nasz cennik aluminium do pobrania

TUTAJ

Drzwi Aluminiowe

 • System: 

  MB45

 • Szerokość: 

  1500mm

 • Wysokość: 

  2200mm

 • Rodzaj: 

  Dwuskrzydłowe

 • Szyba: 

  4 float

 • Okucie: 

  Klamka, zamek, wkładka

 • Próg: 

  Tak

Polecamy