Wczytuję dane...
Model: SDO-A-400X200X180
Waga produktu: 120.0000 kg
Realizacja zamówienia: 12 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Monters

Nowe stojaki do transportu i składowania okien, drzwi, bram, płyt lub szyb. Stojaki wykonujemy pod konkretny wymiar samochodu.

Stojak wykonany z wysokiej jakości polskiej stali S235JRH z polskiego konsorcjum (nie żadna chińska stal).

Dolny stelaż wykonany jest z profila zamkniętego 30x30x2mm , natomiast stelaż oparcia z profili półzamkniętych 30x30x2mm. Całe oparcie wypełnione i zamknięte specjalną gumą z EPDM o najlepszych parametrach wytrzymałościowych z pośród różnych materiałów tego typu. Guma zabezpiecza towar przed uszkodzeniami, zadrapaniami itp itd Jest to bardzo gruba i twarda guma, będzie służyć przez wiele lat.

Całość spawana jest metodą MIG-MAG co gwarantuje najwyższą jakość spawu, doskonały przetop stali oraz lepsze walory estetyczne niż przy spawaniu zwykłą spawarką.

Konstrukcja pomalowana jest jednokrotnie metodą natryskową emalią chlorokauczukową w kolorze czerwonym - na indywidualne życzenie może być też inny kolor.

Stojaki są bardzo solidne, posiadają 6 pionowych ramion oparcia oraz jedno ramie poziome na górze stelaża, dzięki czemu możemy bez problemów oprzeć np drzwi balkonowe o dowolnej wysokości.

Poniżej zdjęcia naszych stojaków oraz zdjęcie stojaka obłożonego przez 30szt drzwi balkonowych czyli ok 1500kg (jak widać nie starczyło już miejsca i stawialiśmy na ziemi). Stojak pod takim obciążeniem nawet nie drgnął, jego realne obłożenie to ok 3 ton a nawet więcej. Czyli jest poprostu w stanie wytrzymać każdą postawioną na niego ilość okien.

Stojak tego typu to tylko przykładowy wymiar, który pasuje np na samochód vw transporter t4 z pojedyńczą kabiną. W tej cenie wykonaym dowolnie inny stojak którego wymiary zmieszczą się w powyższych.

Przy większych zamówieniach od 10 szt możliwy transport w cenie stojaków (prosimy dzwonic).

Na terenie Warszawy i okolic transport w cenie 100 zł. 

Stojaki w niektórych rozmiarach posiadamy od reki. Czas produkcji to ok 3 dni roboczych. 

Wykonujemy także stojaki w innych rozmiarach i innych typów,  także regały dłużyca we itp itd. Inne stojaki na innych naszych aukcjach.

Polecamy