Wczytuję dane...
Model: SDO-210X120X183
Waga produktu: 100.0000 kg
Realizacja zamówienia: 12 dni
Koszt wysyłki od: 200.00 PLN
Producent: Monters

Nowe stojaki do transportu i składowania okien, drzwi, bram, płyt lub szyb.

Stojak wykonany z wysokiej jakości polskiej stali S235JRH z polskiego konsorcjum (nie żadna chińska stal).

Dolna rama nośna wykonana jest z profila 50x40x3mm, natomiast stelaż oparcia z profili półzamkniętych 30x30x2mm. Całe oparcie wypełnione i zamknięte specjalną gumą z EPDM o najlepszych parametrach wytrzymałościowych z pośród różnych materiałów tego typu. Guma zabezpiecza towar przed uszkodzeniami, zadrapaniami itp itd Jest to bardzo gruba i twarda guma, będzie służyć przez wiele lat.

Całość spawana jest metodą MIG-MAG co gwarantuje najwyższą jakość spawu, doskonały przetop stali oraz lepsze walory estetyczne niż przy spawaniu zwykłą spawarką.

Konstrukcja pomalowana jest jednokrotnie metodą natryskową antykorozyjną farbą okrętową w kolorach: czerowny, szary, niebieski (lub inne na życzenie - do uzgodnienia).

Stojaki są bardzo solidne, posiadają 6 pionowych ramion oparcia oraz jedno ramie poziome, dzięki czemu możemy bez problemów oprzeć np drzwi balkonowe o dowolnej wysokości.

Poniżej zdjęcia naszych stojaków oraz zdjęcie stojaka obłożonego przez 30szt drzwi balkonowych czyli ok 1500kg (jak widać nie starczyło już miejsca i stawialiśmy na ziemi). Stojak pod takim obciążeniem nawet nie drgnął, jego realne obłożenie to ok 3 ton a nawet więcej. Czyli jest poprostu w stanie wytrzymać każdą postawioną na niego ilość okien.

Stojak posiada podstawę przystosowaną do korzystania z wózków widłowych oraz odpowiednie miejsce aby móc przestawiać stojak paleciakiem. Dolne stópki zą zaspawane od spodu płaskownikiem 5mm, więc nie ma problemu że np za 2 lata stojak będzie nam "kulał" z powodu przeżartych przez rdze stópek.

Istnieje możliwość dodatkowo ocynkowana stojaków w cenie 350zl/szt.

Przy większych zamówieniach od 10 szt możliwy transport w cenie stojaków (prosimy dzwonic).

Na terenie Warszawy i okolic transport w cenie 100 zł. 

Stojaki w niektórych rozmiarach posiadamy od reki. Czas produkcji to ok 3 dni. 

Wykonujemy także stojaki w innych rozmiarach i innych typów,  także regały dłużyca we itp itd. Inne stojaki na innych naszych aukcjach.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...